tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Spotkanie z autorką

 
19 maja członkowie i sympatycy Opoczyńskiego Dyskusyjnego Klubu Książki gościli pisarkę, autorkę słuchowisk dla dzieci i młodzieży, Barbarą Kosmowską


Barbara Kosmowska jest sympatyczną, ciepłą i pełną uroku osobą, która darzy szacunkiem wszystkich swoich czytelników, zarówno tych młodych jak i nieco starszych. Widać było, że swoją osobowością ujęła uczestników spotkania, dzięki czemu mogło ono przebiegać w swobodnym klimacie.
Z lekkością i humorem opowiadała o początkach swojej literackiej drogi, a także o życiu prywatnym i swoich przyjaciołach. Udzielała wyczerpujących odpowiedzi na pytania czytelników, dotyczących nie tylko jej literackiego warsztatu. Czyniła to z prawdziwym zaangażowaniem, okraszając swoje wypowiedzi zabawnymi anegdotami. Autorka podkreślała, że jej książki można czytać w każdym wieku. Mówiła o tym, że w swoich powieściach podejmuje trudne tematy, które niejednokrotnie towarzyszą współczesnemu człowiekowi. Podkreśliła, że chciałaby, by czytelnicy w jej książkach odnajdywali zrozumienie, wsparcie i ukojenie. Podkreślała, że często bierze udział w różnego rodzaju konkursach literackich, które są pewnego rodzaju sprawdzianem, czy powinna nadal pisać. Z reguły okazuje się, że faktycznie jej książki są doceniane nie tylko przez czytelników, ale również krytyków.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (880) z dnia 23 Maja 2014r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »