tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Spotkanie z Supernianią

 
W środę, 27 kwietnia w Szkole Podstawowej w Drzewicy gościła Dorota Zawadzka ? psycholog, która zyskała popularność dzięki programowi telewizyjnemu ?Superniania?Ciekawe wystąpienie Doroty ZawadzkiejWizyta Zawadzkiej odbyła się w ramach akcji ?Szkoła zdrowego śniadania?, która ma na celu edukację rodziców w zakresie właściwego żywienia dzieci. Spotkanie zorganizowano w miejscu najbardziej do tego odpowiednim, czyli w szkolnej stołówce.
Po powitaniu gości przez dyrektorkę Ewę Swęd?Gąsiorowską rozpoczęła się prelekcja dla kilkudziesięcioosobowej grupy rodziców i nauczycieli. Wygłosiły ją Dorota Zawadzka oraz dr Agnieszka Kowalik ? dietetyk z Centrum Zdrowia Dziecka.
Słuchacze poznali szereg informacji na temat żywienia dzieci oraz zasad zdrowego stylu życia. Zawadzka skupiła się na elementach wychowawczych i psychologicznych. Mówiła m.in. o tym, jak zachęcić niejadka do jedzenia, o działaniach ułatwiających dzieciom naukę korzystnych zwyczajów żywieniowych. Był czas na dyskusję dotyczącą właściwej diety oraz składników, które znajdują się na talerzu najmłodszych.
Interesujące spotkanie w miłej i luźnej atmosferze trwało około dwóch godzin.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (721) z dnia 6 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »