tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Spotkaj się z pracodawcami

 
19 kwietnia Powiatowy Urząd Pracy organizuje w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 od 10.00 do 14.15 pierwsze Targi Pracy. Głównym celem organizatorów jest ułatwienie opocznianom znalezienie zatrudnienia, umożliwienie im komunikacji z pracodawcą oraz bliższe poznanie rekrutujących firm poprzez zadawanie pytań. Targi Pracy pomagają także zdecydować, czy dana firma jest miejscem, w którym chcielibyśmy pracować


Targi pracy są imprezą ułatwiającą znalezienie zatrudnienia, umożliwiają komunikację z pracodawcą oraz bliższe poznanie rekrutujących firm poprzez zadawanie pytań. Pomagają zdecydować czy dana firma jest miejscem, w których chcielibyśmy pracować.

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj z pracodawcami.
Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie organizuje po raz pierwszy Targi Pracy, które odbędą się 19 kwietnia w godzinach 10.00?14.15 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie (sala gimnastyczna).
Odwiedzający targi będą mogli porozmawiać z pracodawcami nie tylko z terenu powiatu opoczyńskiego. Poza możliwością wzięcia ulotek będzie to dla wielu pierwszy kontakt z pracodawcą.
Ponadto targom towarzyszyć będzie pokaz prezentacji multimedialnych prezentowanych firm o następującej tematyce:
? proces technologiczny napraw rewizyjnych w Sekcji Utrzymania Taboru Trakcyjnego,
? Grupa Vinderen ? inwestycje w powiecie opoczyńskim,
? Narodowe Siły Rezerwowe ? służba przygotowawcza,
? jak skorzystać ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego ? oferta i zakres działania RO EFS Piotrków Trybunalski,
? bezpieczne wyjazdy do pracy za granicą oraz kształcenie ustawiczne ? dlaczego warto uczyć się przez całe życie?
Organizatorzy mają nadzieję, że pierwsze opoczyńskie Targi Pracy przyniosą wiele korzyści odwiedzającym i poszukującym ciekawej, a nawet wymarzonej pracy. Oferują także pomoc w zapoznaniu się z realiami rynku i wymaganiami pracodawców tym, którzy nie szukają konkretnej oferty. PUP zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Targach Pracy, które są niepowtarzalną okazją do zapoznania się z szeroką ofertą w ciągu jednego dnia.
Więcej informacji na temat przedsięwzięcia uzyskać można pod adresem www.pupopoczno.pl w zakładce Opoczyńskie Targi Pracy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (770) z dnia 13 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »