tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Sportowe emocje w Kamieniu

 Najlepsze drużyny turnieju


W piątek, 4 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Kamieniu odbyły się zawody sportowe pn. „Konkurs 5 milionów” dla uczniów szkół podstwowych z terenu gminy Sławno. Organizatorem był MUKS Olimpijczyk

W zmaganiach sportowych wzięły udział drużyny reprezentujące PSP w Kozeninie, PSP w Kunicach i gospodarze, czyli PSP w Kamieniu. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I i II, klasy III i IV oraz klasy V i VI. Suma punktów zdobyta przez poszczególne drużyny decydowała o klasyfikacji. Drużyny miały do wykonania cztery konkurencje dostosowane do wieku i możliwości zawodników, np. rzut woreczkiem do beczki, wyścig z przyborami, kozłowanie piłki po slalomie zakończone rzutem do kosza itd.
W wyniku przeprowadzonych konkurencji najlepsi okazali sie uczniowie PSP w Kunicach zdobywając 29 punktów. Drugie miejsce wywalczyli gospodarze z Kamienia (22 punkty). Trzecią lokatę zajęła PSP w Kozeninie (21 punktów).
Zwycięską drużynę z Kunic przygotował Remigiusz Łubowski. Oto jej skład: Ewa Składowska, Sylwia Frącz, Filip Margas, Krzysztof Siwek, Patrycja Składowska, Dominika Wędzikowska, Adam Wielgus, Krystian Pawlik, Julia Kopacz, Honorata Jurek, Kacper Franas, Jakub Witoń, Klaudia Melka, Joanna Kępska, Seweryn Siniarski, Gracjan Piasecki, Natalia Franas, Agata Składowska, Mateusz Pawlik, Mateusz Sygut, Adam Krzanowski, Mateusz Krakowiak, Ada Siniarska, Ola Franczak.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »