tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Śpiewali aż miło

 

14 marca w Zespole Szkół Samorządowych nr 1 odbyła się kolejna już edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej "Love is in the air", organizatorką którego była Małgorzata Stępień, nauczycielka języka angielskiego w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym. Udział wzięło 20 uczestników z gimnazjów z terenu powiatu opoczyńskiego. Zaproszenie do udziału we wspólnej zabawie przyjęli: Zespół Szkół Samorządowych nr 2, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy, Zespół Szkół im. Tadeusza Sygietyńskiego w Bukowcu Opoczyńskim, Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego w Białaczowie, Gimnazjum w Wygnanowie, Gimnazjum im. 25 Pułku Piechoty Armii Krajowej w Żarnowie.
Uczestnicy wykonali utwory w języku angielskim o tematyce walentynkowej. Wykonawcy reprezentowali wysoki poziom muzyczny i językowy, zaangażowanie publiczności podgrzało atmosferę występów, a cały konkurs był źródłem niezapomnianych emocji i doskonałej zabawy.
Zdobywcami pierwszego miejsca byli ex aequo: Aleksandra Szpocińska z Gimnazjum w Drzewicy, z piosenką "I will be" z repertuaru Avril Lavigne oraz Celina Babis, również z Gimnazjum w Drzewicy, z piosenką "My heart will go on" wykonywaną przez Celine Dion.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (819) z dnia 22 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »