tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
STUDNIE głębinowe, pogłębianie studni w kręgach, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Śmieci w bród

 
List do redakcji

– Tak wyglądało miejsce do segregacji odpadów przy ulicy Sikorskiego w Drzewicy w sobotę, 31 lipca. Troszkę inaczej niż na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej – napisał do nas drogą e–mailową jeden z mieszkańców. – Od tygodnia wszystkie kontenery były pełne i po mojej interwencji telefonicznej zabrano jeden, a zostawiono na niedzielę tak posprzątane miejsce. Zaznaczam, że to nie pierwsza moja interwencja, niestety jak dotąd nic nie wskórałem telefonami do PGKiM.
Nasz czytelnik dodaje, że prosił też o przestawienie kontenerów w inne miejsce – bezskutecznie. – Proszę sobie wyobrazić miny znajomych z innych miast odwiedzających mnie dość często, gdy wychodzę z nimi do lasku na spacer koło tego wysypiska! Zakładamy więc z żoną gumowe rękawice i sprzątamy śmieci, żeby nie spłonąć ze wstydu – pisze.
Na miejsce, o którym pisze mieszkaniec Drzewicy, pojechaliśmy we wtorek rano. Śmieci wokół pojemników już nie było. Najwidoczniej jego interwencje jednak przyniosły skutek.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (682) z dnia 6 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »