tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Ślubowanie w Libiszowie

 
We wtorek, 15 października w Szkole Podstawowej w Libiszowie odbyła się ważna uroczystość ? ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Do społeczności szkolnej oficjalnie przyjęto 21 dzieci

Spotkanie zgromadziło wielu gości. Wyjątkowym był duszek Aplaus, chcący zobaczyć, jakimi umiejętnościami i wiadomościami pochwalą się pierwszoklasiści.
Wszystkich zebranych, a szczególnie uczniów klasy pierwszej i ich rodziców, powitała dyrektorka szkoły Helena Kuśmierczyk. Obecni mieli okazję podziwiać program artystyczny, zapoczątkowany piosenką "Już czas do szkoły". Znakomity pokaz talentów recytatorskich i muzycznych dowiódł gotowości pierwszaków do podjęcia wyzwania, jakim jest bycie pełnoprawnym uczniem SP w Libiszowie. Przypieczętowaniem oficjalnego przyjęcia w poczet społeczności szkolnej było złożenie ślubowania oraz pasowanie dokonane przez dyrektorkę.
Od Heleny Kuśmierczyk oraz wychowawczyni Bożeny Katy bohaterowie dnia otrzymali gratulacje, życzenia i upominki. Przewodnicząca szkolnego samorządu, Natalia Kowalczyk w imieniu wszystkich uczniów złożyła pierwszakom życzenia wytrwałości i samych szóstek na świadectwach. Uroczystość zakończył wspólny poczęstunek.
Akademia ślubowania była również okazją do wyrażenia przez uczniów podziękowań nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci odegrały tradycyjne "Sto lat" na fletach. Również przedstawiciele Rady Rodziców złożyli pracownikom szkoły życzenia w formie wiersza.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »