tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Ślubowanie w Kraśnicy

 

We wtorek, 27 października w Szkole Podstawowej w Kraśnicy odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Rozpoczęto je częścią artystyczną w wykonaniu pierwszoklasistów, przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyni Małgorzaty Owsińskiej.
Po przedstawieniu odbyła się ceremonia ślubowania, które złożyli: Paulina Adamkowska, Kamil Chrobak, Jakub Fiderek, Bartłomiej Grzegorczyk, Kacper Matysiak, Martyna Pawlik, Izabela Rogulska, Jakub Wilk, Wiktoria Wójcik, Aleksandra Zięba. Po ślubowaniu nastąpił akt pasowania na ucznia dokonany przez dyrektorkę szkoły Alicję Ziółkowską.
Po zakończeniu ceremonii pierwszoklasiści podziękowali rodzicom słowami „To, że jesteśmy uczniami naszym rodzicom zawdzięczamy, z całego serca głośno wołamy: mamo i tato dziękuję wam za to”.
W dniu swojego święta uczniowie otrzymali dyplomy „Pasowania na ucznia” i upominki od samorządu szkolnego, były też pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie odbyło się spotkanie z rodzicami, którzy przygotowali z tej okazji słodki poczęstunek dla swoich pociech i gości.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (642) z dnia 30 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »