tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Ślubowanie w „dwójce”

 

W piątek, 22 października w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Wielkiego odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W obecności rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości do grona pełnoprawnych uczniów przyjęto 46 pierwszaków.
Ceremonia rozpoczęła się wprowadzeniem szkolnego sztandaru i wysłuchaniem hymnu państwowego.
W ciepłych słowach licznie zebranych, a przede wszystkim najmłodszych uczniów, powitał dyrektor szkoły, Marek Ziębicki. Po jego wystąpieniu nastąpił najważniejszy moment uroczystości – delegacje klas pierwszych ślubując na sztandar zobowiązały się sumiennie wykonywać swoje obowiązki i godnie reprezentować szkołę.
Po części oficjalnej naczelnik wydziału oświaty UM, Janusz Plaskota, zmieniając nieco porządek uroczystości, złożył pierwszakom gratulacje i serdeczne życzenia, przekazując jednocześnie ufundowane przez Urząd Miejski gadżety – koszulki z herbem Opoczna oraz odblaskowe breloki, które sprawią, że w drodze do szkoły maluchy będą lepiej widoczne na drodze. Dodatkowe upominki – pluszowe maskotki – ufundowała dla pierwszaków Rada Rodziców.
Po ceremonii pasowania głos oddano bohaterom dnia. Pierwszaki, przygotowane przez wychowawczynie: Jolantę Szczepanik, Danutę Składowską i Annę Róg zaprezentowały przygotowany na ten dzień program artystyczny.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (695) z dnia 5 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »