tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Ślubowali w Zachorzowie

 

W czwartek, 15 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Zachorzowie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Uroczystość otworzył dyrektor szkoły Doroteusz Bugaj który skierował wiele miłych słów w stronę pierwszaków, ich rodziców i wychowawczyni.
Słowa ślubowania złożyli: Mikołaj Bolek, Szymon Gielec, Mateusz Kapczyński, Katarzyna Kuśmierska, Filip Melka, Weronika Melka, Amelia Nowakowska, Aleksandra Ogórek, Jakub Pietrzyk, Weronika Płuciennik, Weronika Płuciennik, Katarzyna Stępień, Mateusz Szkatulnik, Honorata Szpocińska, Justyna Tkaczyk, Adam Tuchowski, Katarzyna Wróbel, Łukasz Zieliński.
Po ceremonii ślubowania uczniowie zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem ich wychowawczyni Pelagii Stępień. Na zakończenie przedstawienia pierwszoklasiści zatańczyli poloneza, który był uwieńczeniem czwartkowej uroczystości.
Podniosły nastrój, wzruszenie i piękna oprawa uroczystości wywarły wrażenie na rodzicach i gościach. Po ślubowaniu odbyło się spotkanie z rodzicami, którzy przygotowali z tej okazji słodki poczęstunek dla swoich pociech i gości.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (641) z dnia 23 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »