tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Ślubowali w Kunicach

 


24 października w PSP im. Wandy i Henryka Ossowskich w Kunicach odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej. W obecności dyrektorki szkoły Beaty Chrustowicz, nauczycieli, rodziców i szkolnych kolegów w poczet społeczności uczniowskiej przyjęto: Aleksandrę i Maję Bogatkówny, Jagodę Ciach, Martynę Frącz, Maję i Natalię Kwapiszówny, Zosię Marciszewską, Dominikę Piasecką, Małgorzatę Poddębniak, Aleksandrę Siniarską, Bartosza Sitnika, Martynę Składowską, Wiktorię Szczurkowską, Martynę Śmigiel, Kacpra Wereszkę oraz Huberta Wędzikowskiego.
Dla wszystkich uczestników spotkania był to niezwykle radosny i uroczysty dzień. Dzieci przedstawiły bogaty program artystyczny, który zawierał wiersze, piosenki i taniec. Znakomity występ pierwszaków dowiódł ich gotowości do podjęcia wyzwania, jakim jest bycie uczniem. Przed przystąpieniem do ślubowania pierwszoklasiści musieli wszystkim udowodnić, że są gotowi zostać pełnoprawnymi uczniami szkoły w Kunicach. Dlatego też szkolne duszki przygotowały dla nich egzaminy, zadawały szereg trudnych pytań i zagadek ? uczniowie ze wszystkim poradzili sobie znakomicie. Gromkie brawa były dowodem, że występ dzieci wszystkim bardzo się podobał. Potem bohaterowie dnia złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez dyrektorkę szkoły Beatę Chrustowicz.
Ślubowanie miało bardzo uroczysty przebieg. Na pamiątkę tego wydarzenia każde z dzieci otrzymało dyplom, legitymację szkolną oraz upominki od kolegów ze starszych klas. Imprezę uświetniono słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Uroczystość przygotowała i prowadziła wychowawczyni klasy pierwszej Ewa Stępniewska.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (851) z dnia 1 Listopada 2013r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »