tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Ślubowali w Kunicach

 


W piątek, 26 października w PSP im. Wandy i Henryka Ossowskich w Kunicach odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej.
W obecności dyrektorki szkoły Beaty Chrustowicz, nauczycieli, rodziców i szkolnych kolegów w poczet społeczności uczniowskiej przyjęto wychowanków Elżbiety Wesołowskiej. Pasowani na uczniów zostali: Łukasz Borkowski, Mateusz Bugaj, Martyna Franas, Sara Jakubczyk, Mateusz Kietliński, Grzegorz Kowalski, Aleksandra Pasik, Mikołaj Pawlik, Antoni Skorupa i Zuzanna Śmigiel.
Dla wszystkich uczestników spotkania był to niezwykle radosny i uroczysty dzień. Dzieci ubrane na galowo przedstawiły bogaty program artystyczny, który zawierał wiersze, piosenki i taniec. Znakomity występ pierwszaków dowiódł ich gotowości do podjęcia wyzwania, jakim jest bycie uczniem. Przed przystąpieniem do ślubowania i pasowania pierwszoklasiści musieli wszystkim udowodnić, że są gotowi zostać pełnoprawnymi uczniami szkoły w Kunicach. Dlatego też czekały na nich różne zadania, tj. próba mądrości, zręczności i wytrzymałości? Potem bohaterowie dnia złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez dyrektorkę szkoły.
Na pamiątkę tego wydarzenia każde z dzieci otrzymało dyplom oraz upominki od kolegów ze starszych klas. Imprezę uświetniono poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (800) z dnia 9 Listopada 2012r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »