tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Skonsultują

 

Główny inwestor – GDDKiA, oddział w Łodzi, zalecił firmie ARCADIS przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie przebiegu korytarzy drogi ekspresowej S–12 i S–74 w gminach, przez które przebiegają drogi krajowe K–12 i K–74. Firma ta jest wykonawcą projektu pn. „Dokumentacja projektowa dla potrzeb uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla drogi S–12 na odcinku Piotrków Trybunalski (A1) – Opoczno (granica woj. łódzkiego i mazowieckiego) oraz drogi ekspresowej S–74 na odcinku Sulejów (S12) – granica woj. łódzkiego i świętokrzyskiego”.
Informacji udzielał będzie projektant firmy ARCADIS, uczestniczyć też będzie przedstawiciel inwestora, by wspólnie z mieszkańcami gmin wypracować warianty przebiegu dróg ekspresowych. Z materiałami można się zapoznać przed spotkaniem, gdyż już są dostępne na serwerach GDDKiA www.gddkia.gov.pl/1072/aktualności oraz www.arcadis.pl/radom.
Wnioski, uwagi i zastrzeżenia dotyczące wariantów przebiegu korytarzy dróg ekspresowych S–12 i S–74 można będzie składać w formie pisemnej w terminie do 14 dni od daty spotkania informacyjnego na adres: ARCADIS, Biuro Infrastruktury Drogowej, Al. Grzecznarowskiego 2, 26–600 Radom, przesłać faksem na nr 48 363 07 81 lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: konsultacje.radom@arcadis.pl.
Z przeprowadzonej akcji informacyjnej zostanie sporządzony raport, który będzie (między innymi) zawierał informacje o sposobie uwzględnienia zgłoszonych uwag i wniosków. Raport zostanie podany do wiadomości publicznej, nie będzie natomiast odpowiedzi indywidualnych. O czasie udostępnienia raportu zainteresowani zostaną powiadomieni przez prasę, ogłoszenie na tablicy w urzędach gmin, stronach internetowych GDDKiA oraz ARCADIS.
Dla potrzeb konsultacji społecznych opracowywanego studium korytarzowego zaprojektowano osiem wariantów przebiegu drogi, które na pewnych fragmentach pokrywają się i tworzą wspólny przebieg. Dlatego, by wypracować najlepszy i najkorzystniejszy z nich, warto być obecnym na spotkaniu, do czego gorąco zachęcamy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (710) z dnia 18 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »