tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Sierpień z "sieciakami"

 
Fundacja Dzieci Niczyje oraz Fundacja Orange zapraszają do udziału w 9. edycji akcji "Sieciaki na wakacjach", mającej na celu edukację dzieci w zakresie bezpiecznego zachowania się w Internecie. Piknik edukacyjny odbędzie się także w naszym mieście

Sieciaki na wakacjach to seria wakacyjnych pikników edukacyjnych. Akcja ma na celu edukowanie dzieci poprzez zabawę. W trakcie uczestnictwa w pikniku dzieci uczą się, jak reagować na zagrożenia w Internecie oraz jak ich unikać. Akcja organizowana jest od 2006 roku. Od tego czasu w piknikach wzięło udział ok. 85 tysięcy dzieci.
Program imprez nawiązuje do fabuły edukacyjnego serwisu internetowego www.sieciaki.pl. Na potrzeby pikników przygotowano bogatą ofertę: pięć atrakcyjnych stanowisk, m.in. megacentrum zabezpieczeń ? sześć stanowisk komputerowych, wyposażonych w aplikacje umożliwiające edukację przez zabawę, sieciokino w którym dzieci mogą obejrzeć kreskówki oraz filmy na temat bezpieczeństwa w sieci. Będzie również także scena konkursowa, gdzie odbywają się konkursy z nagrodami i koncerty. W trakcie zabawy podczas pikniku dzieci mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody.
Piknik pod hasłem "Sieciaki na wakacjach" zorganizuje także Miejska Biblioteka Publiczna. Odbędzie się on 20 sierpnia, ale więcej o akcji napiszemy jeszcze w późniejszym terminie.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 30 (889) z dnia 25 Lipca 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »