tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Siatkarska rywalizacja nauczycieli

 
Już po raz dwunasty odbył się w Opocznie mikołajkowy turniej piłki siatkowej pracowników oświatyRywalizacja odbywała się na dwóch boiskach w hali ZSS nr 3Rozgrywki w hali Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem przedstawicieli oświaty. I to nie tylko z gminy Opoczno, ale również z gmin sąsiednich. Są okazją do aktywności ruchowej oraz propagowania tej wspaniałej dyscypliny sportu. Niektóre z drużyn uczestniczą w kolejnych edycjach nieprzerwanie od 2000 roku.
W tegorocznym turnieju, rozegranym 1 grudnia, wzięło udział sześć drużyn. Były to reprezentacje SP nr 3 i Gimnazjum nr 3, Drzewicy, Zespołu Szkół Prywatnych, nauczycieli z gminy Paradyż oraz pracowników oświaty z gminy Sławno. Mecze sędziowali Paweł Dzierżan i Marek Sijer.
Choć nie wynik, a przyjemność czerpania radości z gry jest głównym celem spotkań, to jednak jak w każdych rozgrywkach są zwycięzcy i pokonani.
Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3. Drugie miejsce zdobyli pracownicy oświaty z Drzewicy. Trzecią pozycję zajęła ekipa Zespołu Szkół Prywatnych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, życząc dalszego zapału i wspaniałej sprawności.
Organizatorami rozgrywek są zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Opocznie oraz ZSS nr 3, które wspólnie z Bogusławem Lasotą ze sklepu ?Skaut? ufundowały puchary. Za naszym pośrednictwem dziękują Bogusławowi Lasocie, Pawłowi Dzierżanowi i Markowi Sijerowi za wspieranie inicjatywy, pomoc i wieloletnią współpracę przy organizacji turniejów.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (805) z dnia 14 Grudnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »