tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Sędziowie wybrali władze

 
Krzysztof Kowalski ponownie przewodniczącym Kolegium Sędziów ŁOZKajKrzysztof Kowalski będzie przewodniczącym Kolegium Sędziów przez kolejne cztery lata


W sobotę, 20 października w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy i Miasta odbyło się walne zebranie sprawozdawczo?wyborcze Kolegium Sędziów Łódzkiego Okręgowego Związku Kajakowego. Jego uczestnicy podsumowali minioną kadencję i wybrali władze na kolejne cztery lata.
Sprawozdanie z działalności w latach 2009?2012 złożył przewodniczący Krzysztof Kowalski. W trakcie dyskusji mówiono o dokonaniach kolegium, sędziowskich awansach oraz współpracy z innymi podmiotami kajakowymi.
Najważniejszym punktem obrad były wybory nowego kierownictwa. Decyzją delegatów przewodniczącym kolegium ponownie został Krzysztof Kowalski (Drzewica), który pełni tę funkcję już ponad dwadzieścia lat. Marek Sadliński (Drzewica) i Kazimierz Gałczyński (Tomaszów Mazowiecki) weszli do władz jako członkowie.
Wybrano również delegatów na walne zebranie sprawozdawczo?wyborcze Kolegium Sędziów Polskiego Związku Kajakowego, które odbędzie się w najbliższy weekend w Spale. W zjeździe wezmą udział Krzysztof Kowalski i Leszek Dąbrowski (Tomaszów Mazwiecki) ? prezes ŁOZKaj.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (798) z dnia 26 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »