tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Samorządy mają głos

 


Koalicja na rzecz samorządów uczniowskich już po raz drugi organizuje akcję pod hasłem "Samorządy mają głos". Jej celem jest zainteresowanie uczniów głosowaniem i kandydowaniem w wyborach do władz samorządów uczniowskich.
Do akcji szkoły mogą się zgłaszać za pośrednictwem nauczyciela odpowiedzialnego za samorząd uczniowski. To on zgłasza swój udział w projekcie, wraz z 1-3 osobowym zespołem uczniów, którzy podejmą się zorganizowania szkolnych wyborów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.wybory.ceo.org.pl. Zgłoszenia i relacje z wyborów przyjmowane będą do 1 października.
Szkoły, które zgłoszą się do akcji otrzymają materiały edukacyjne i promocyjne (poradnik o organizacji wyborów oraz plakaty profrekwencyjne). Wszystkie placówki, za pośrednictwem platformy internetowej, będą miały możliwość korzystania z dodatkowych materiałów pomocniczych, publikowania aktualności oraz podsumowania wyborów.
Wszelkie informacje dotyczące akcji oraz dalszej oferty wsparcia dla szkół można uzyskać u koordynatorki projektu Barbary Modzelewskiej: barbara.modzelewska@ceo.org.pl, tel. 22 629 30 49 wew. 114.


Mjm   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (833) z dnia 28 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »