tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Są w gronie uczniów

 

W środę, 20 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Kozeninie odbyła się jedna z ważniejszych uroczystości szkolnych, jaką jest ślubowanie uczniów klas pierwszych. Dyrektor Rafał Kołodziejczyk powitał wszystkich przybyłych gości a w szczególności głównych bohaterów uroczystości, do których skierował ciepłe słowa. Pierwszoklasistom życzył, by osiągali jak najlepsze wyniki w nauce, by zdobywanie wiedzy było dla nich przyjemnością, a lata szkoły i nauki wspominali zawsze bardzo miło.
Do ślubowania przystąpiło dziewięciu pierwszaków. W obecności swoich rodziców uczniowie z dumą wypowiadali słowa ślubowania. Przyrzekli wypełniać sumiennie obowiązki ucznia, być dobrymi kolegami, koleżankami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom, być dobrym Polakiem i kochać swoją ojczyznę.
Po zakończeniu ceremonii zgodnie ze szkolną tradycją odbyło się pasowanie na ucznia. Aktu tego dokonał dyrektor szkoły, po czym wręczył pierwszakom legitymacje szkolne. Z kolei wychowawczyni klasy pierwszej Beata Sobala wręczyła swoim wychowankom pamiątkowe akty pasowania.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (695) z dnia 5 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »