tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Rywalizacja wędkarzy

 
WędkarstwoWojciech Orłowski wywalczył pierwsze miejsceW niedzielę, 19 maja odbyły się kolejne zawody wędkarskie Vita Plus Teamu, który zrzesza kilkunastu zaprzyjaźnionych ze sobą drzewickich wędkarzy. Po raz pierwszy w historii klubu rywalizacja została przeprowadzona metodą spinningową.
Zawody z udziałem czternastu wędkarzy rozegrano na rzece. Wędkowano w jednej, trwającej ponad cztery godziny sesji. Sędzią głównym był prezes koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Drzewicy, Józef Liwiński.
Po zakończeniu łowienia i zważeniu ryb poznaliśmy wyniki. Zwycięzcą został Wojciech Orłowski z dorobkiem 840 pkt. Jego łupem padł jaź o długości 39 cm. Drugie miejsce wywalczył Marian Pietrasik. Trzecią pozycję zajął Adam Ulinowicz. Obaj złowili po dwa okonie, zdobywając 160 pkt, przy czym jedna z ryb złowiona przez Mariana Pietrasika była dłuższa.
Podczas uroczystego podsumowania najlepsi wędkarze odebrali statuetki, dyplomy oraz talony na zakup sprzętu wędkarskiego. Zapowiedzieli też udział w kolejnej imprezie Vita Plus Teamu. Jeszcze w tym sezonie zostaną rozegrane zawody spławikowe.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (828) z dnia 24 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »