tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Ruszyły zapisy

 

Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego już po raz czwarty organizuje akcję edukacyjną "WDiNP uczy nocą WOS?u". Jest to trzynocne repetytorium z wiedzy o społeczeństwie, skierowane do wszystkich tych, którzy planują zdawać WOS na maturze i chcą sprawdzić swoją wiedzę tuż przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości.
"WDiNP uczy nocą WOS-u" to dwanaście wykładów, prowadzonych przez trzynastu doświadczonych wykładowców akademickich. Podczas dwudziestojednogodzinnej powtórki z wiedzy o społeczeństwie omówione zostaną takie tematy jak m.in. Idea integracji europejskiej, Globalizacja ? przyczyny oraz skutki polityczne i gospodarcze, Naczelne zasady ustroju RP, Współczesne problemy społeczne Polski i świata, czy Media w Polsce i na świecie. Dodatkowo, 23 kwietnia, zaplanowano wykład "Wolność w internecie", który wygłosi mec. Ewa Łepkowska, przedstawicielka Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.
Uczestnictwo w wykładach jest bezpłatne. Wystarczy dokonać internetowej rejestracji (czynnej do wyczerpania miejsc) na stronie Wydziału, to znaczy: kliknąć w baner promujący akcję, wypełnić kwestionariusz osobowy i czekać na potwierdzenie od WDiNP UW. Osobom, które zdecydują się na tę opcję, zagwarantowano miejsca siedzące. Oczywiście można także po prostu przyjść na wykłady: uczestnictwo w nich jest otwarte, jednak to rejestracja internetowa gwarantuje pewny udział w akcji.
Przedsięwzięcie odbędzie się, w dniach 23?25 kwietnia, pomiędzy 20.30 a 3.30. Szczegółowe informacje dotyczące pełnej oferty edukacyjnej oraz godzin wykładów można znaleźć na stronie www.wdinp.uw.edu.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (822) z dnia 12 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »