tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Ruszyła ogólnopolska akcja „Weekend bez ofiar”

 

Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa „Weekend bez ofiar” – pod takim hasłem zainaugurowano ogólnopolską akcję, która ma podnieść wiedzę użytkowników dróg na temat bezpieczeństwa. Na stronie internetowej – www.WeekendBezOfiar.pl – można znaleźć informacje, w jaki sposób użytkownicy dróg mogą wpłynąć na zmniejszenie liczby wypadków i ofiar śmiertelnych. Można się tam, np. dowiedzieć, jak bezpiecznie przewozić bagaże albo jak efektywnie wypoczywać w czasie podróży.
Na stronie będą także publikowane wiadomości o tym, które regionalne rozgłośnie radiowe włączyły się do akcji i będą nadawać raporty o sytuacji na drogach krajowych. Kierowcy podróżujący w weekend 6–8 sierpnia będą mogli skorzystać z nowego kanału komunikacji: wystarczy, że wyślą SMS na numer 70567 (koszt 50 gr) z kodem województwa, a otrzymają (także SMS–em) informacje o sytuacji na drogach krajowych w wybranych regionach.
Organizatorem akcji Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa „Weekend bez ofiar” jest GDDKiA, a partnerami Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, KGP, KG PSP, LPR oraz GITD.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (682) z dnia 6 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »