tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Ruszył nabór

 
Rozpoczął się nabór na najlepsze prace naukowe związane z województwem łódzkim. 60 tys. zł ? tyle wynosi łączna suma nagród w XIII edycji Konkursu o Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z regionem


Prace promujące region nagrodzi tradycyjnie marszałek województwa łódzkiego. Warunkiem dopuszczenia do konkursu jest obronienie pracy w 2011 roku i nie nagradzanie jej w innych tego typu przedsięwzięciach.
Konkurs od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Od 2001 roku nagrodzono w sumie 88 prac, a łączna pula nagród wyniosła ponad 350 tys. zł. Najwięcej wyróżnień otrzymały prace zgłoszone przez Uniwersytet Łódzki ? 43, Politechnikę Łódzką ? 20 oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi ? 9.
Wszelkich informacji na temat stypendium udzielają pracownicy Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, a osoby zainteresowane, w celu uzyskania bliższych informacji, zapraszamy na stronę internetową www.intelektualne.lodzkie.pl lub www.lodzkie.pl Zakładka: Edukacja (do pobrania regulamin i wniosek).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (771) z dnia 20 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »