tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Rusza turniej tenisa stołowego

 Finały poprzedniej edycji turnieju


Ośrodek Kultury, Urząd Gminy i Miasta oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II organizują kolejną edycję gminnego turnieju tenisa stołowego o puchar burmistrza Drzewicy. Celem imprezy jest popularyzacja sportu i rekreacji oraz czynny udział mieszkańców w ruchu sportowym.
Jak co roku impreza została podzielona na dwa etapy. Od 1 do 31 marca na terenie całej gminy odbywać się będą eliminacje.
Podajemy miejsca rozegrania zawodów: turniej dla Brzuzy i Idzikowic – Szkoła Podstawowa w Idzikowicach * dla Giełzowa, Radzic Dużych, Radzic Małych – remiza OSP w Radzicach * dla Werówki i Strzyżowa – remiza OSP w Strzyżowie * dla Dąbrówki – według zgłoszenia najlepszych * dla Żdżar i Zakościela – remiza OSP w Zakościelu * dla Żardek – remiza OSP * dla Domaszna – remiza OSP * dla Jelni – szkoła podstawowa * dla Augustowa i Brzustowca – remiza OSP w Brzustowcu * dla Krzczonowa – remiza OSP * dla Trzebiny i Świerczyny – remiza OSP w Trzebinie * dla Drzewicy – budynek OKGiM: osiedle Mieszka I – 19 marca, godz. 9.00, osiedle Skała i okolice – 19 marca, godz. 14.00, miasto–rynek – 26 marca, godz. 9.00, osiedle Bolesława Chrobrego – 26 marca, godz. 14.00.
Za eliminacje w poszczególnych wioskach odpowiedzialni są radni, sołtysi, naczelnicy bądź gospodarze jednostek OSP. Zgłoszenia uczestników finału przyjmowane są do 31 marca w Ośrodku Kultury. Turniej finałowy zostanie rozegrany w niedzielę, 10 kwietnia w hali sportowej Gimnazjum im. Jana Pawła II. Początek o godz. 10.00.
Najważniejsze zapisy regulaminu:
* prawo startu mają mieszkańcy gminy Drzewica
* kategoria open – bez podziału na kategorie wiekowe
* równolegle rozgrywane będą turnieje kobiet i mężczyzn
* do finału kwalifikują się najlepsza zawodniczka i trzech najlepszych zawodników z każdej miejscowości lub dzielnicy Drzewicy
* obowiązuje regulamin Polskiego Związku Tenisa Stołowego (dwa sety do 11 punktów i dwupunktowa przewaga, po dwa serwy na zmianę)
* w eliminacjach obowiązuje system grupowo–punktowy lub każdy z każdym w zależności od liczby zgłoszeń
* finał będzie rozgrywany systemem pucharowym po uprzednim losowaniu o godz. 9.30, w związku z powyższym obecność wszystkich drużyn na rozpoczęciu jest obowiązkowa
* za zajęcie trzech pierwszych miejsc w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej przewidziane są puchary i dyplomy.
Wszelkie informacje na temat rozgrywek dostępne są pod numerami telefonów 48 375 62 88 i 500 070 576.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (713) z dnia 11 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »