tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Rusza nabór do przedszkola

 
Na początku bieżącego tygodnia rozpoczęło się postępowanie rekrutacyjne do Przedszkola Samorządowego w Drzewicy na rok szkolny 2015/2016. Wyniki będą znane pod koniec kwietnia

Terminy rekrutacji, składania dokumentów oraz postępowania uzupełniającego określa stosowne zarządzenie dyrektorki przedszkola, Edyty Kołomańskiej.
Od 16 do 23 marca rodzice lub opiekunowie prawni mogą pobierać i składać u nauczycielek poszczególnych grup deklaracje kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola, a także podpisywać umowy z dyrektorem. Opublikowanie informacji o liczbie dostępnych miejsc nastąpi 24 marca. Wnioski zgłoszenia dziecka do przedszkola będzie można składać do 7 kwietnia.
W dniach 8?15 kwietnia komisja rekrutacyjna przeprowadzi pierwszy i drugi etap postępowania. Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola oraz spełniających kryteria punktowe do podpisania umowy zostaną podane do publicznej wiadomości 17 kwietnia.
Od 20 do 22 kwietnia rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia będą podpisywali umowy dotyczące świadczeń udzielanych przez przedszkole w zakresie wychowania przedszkolnego. Niepodpisanie umowy w wyznaczonym terminie jest równoznaczne z rezygnacją i utratą miejsca w przedszkolu.
Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola zostaną opublikowane 23 kwietnia. Później rozpocznie się ewentualne postępowanie odwoławcze.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (922) z dnia 20 Marca 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »