tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Ruda Śląska zdobyta

 

W niedzielę, 19 września kolarze LUKS Sławno wystartowali w wyścigach w Rudzie Śląskiej. Podobnie jak w latach ubiegłych, zawodnicy ze Sławna wygrywali wyścigi w swoich kategoriach wiekowych.
Wyścig młodzików wygrał Marceli Bogusławski przed Kamilem Wróblem. Piąte miejsce zajął Michał Kalinowski, ósme Piotr Stępień. Wyścig juniorów młodszych zakończył się zwycięstwem Maksymiliana Jędrzejczyka, trzeci był Mateusz Laszczyk. Zmagania juniorek młodszych zakończyły się zwycięstwem Marii Ziółkowskiej. W rywalizacji juniorek zdecydowanie zwyciężyła Marta Turoboś. Pecha miał Szymon Białas, który od początku jechał jako pierwszy, ale jego rower odmówił posłuszeństwa: najpierw złapał gumę, a na ostatniej rundzie nie wytrzymał łańcuch. Szymon musiał zadowolić się czwartym miejscem.
Fani kolarstwa w naszym regionie będą mogli zobaczyć kolarzy górskich podczas wyścigów w Sławnie. Klub ze Sławna będzie organizatorem miedzywojewódzkich mistrzostw młodzików i mistrzostw województwa juniorów, które zgodnie z kalendarzem, miały odbyć się w Tomaszowie Mazowieckim, ale tomaszowianie w ostatniej chwili wycofali się z organizacji imprezy. Zawody odbędą się 2 października.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (689) z dnia 23 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »