tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Rozwijaj zdolności artystyczne

 
Po wakacjach ruszył nowy nabór w Ośrodku Kultury Gminy i Miasta

Wrzesień i październik to miesiące kolejnego naboru w OKGiM. ? Do rozwijania zdolności artystycznych zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież. Wprowadzamy nowe formy zajęć, chcemy również uzupełnić i rozszerzyć już te istniejące. Oczywiście udział w zajęciach jest bezpłatny ? mówi dyrektor placówki Krzysztof Kowalski.
Na młodych ludzi czekają instruktorzy ośrodka. Nabór do grup i zespołów tanecznych, w których można zgłębiać tajniki różnych stylów tańca, a także do zespołu ludowego ?Mali Drzewiczanie? prowadzi Alina Szymańska. Talenty aktorskie i kabaretowe pomoże rozwinąć Marta Szymańska. Uczestnicy zajęć poznają podstawowe techniki teatralne oraz sztukę żywego słowa, a swe umiejętności będą prezentować podczas wystawianych spektakli. Młodych artystów gustujących w szeroko pojętej plastyce przyjmie instruktorka Anna Woźniak.
Ośrodek zaplanował naukę gry na werblach i perkusji z przysposobieniem do młodzieżowej orkiestry dętej. Ćwiczenia poprowadzi Wojciech Turek, który zaprasza ponadto na indywidualne oraz zespołowe warsztaty wokalne i wokalno?instrumentalne. Muzycy i wokaliści będą występować podczas lokalnsych uroczystości i koncertów. Systematycznie trwa także nabór do orkiestry dętej.
Bliższe informacje dotyczące terminów zajęć dostępne są na tablicach ogłoszeniowych, pod numerem telefonu 48 375 62 88 oraz bezpośrednio u instruktorów.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (740) z dnia 16 Września 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »