tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Rozwija swoją pasję

 
Michał Krawczyk, do niedawna znany opocznianom jako tancerz Studia Tańca Tico, często pojawiający się na stronach naszego tygodnika, wciąż rozwija swoją przygodę z tańcem. Choć sukcesy odnoszone na parkietach całej Polski były zaskakujące, jedyną możliwością dalszego rozwoju dla tancerza była zmiana barw klubowych

Od września Michał jest tancerzem jednego z najlepszych klubów tanecznych w Łodzi - Eskulapa. Jako czołowy tancerz jednej z najwyższych klas tanecznych, zdobywający miejsca finałowe na ogólnopolskich turniejach, poświęca wiele godzin na codzienne treningi, a także zdobywa umiejętności niezbędne do samodzielnego nauczania tańca w przyszłości.
Niemal w każdy weekend w duecie z Anną Lewińską rywalizuje z parami z całej Polski, w kategorii wiekowej powyżej 15 roku życia, w klasie tanecznej B w stylach latynoamerykańskim i standardowym. Dzięki swoim ogromnym możliwościom oraz ciężkiej pracy nowo powstała para szybkimi krokami zbliża się do osiągnięcia wysokiej, krajowej klasy mistrzowskiej A w tańcach latynoamerykańskich.
Tak dobre wyniki opocznianina są także efektem współpracy z najlepszymi w Polsce szkoleniowcami. Wśród nich znajdują się wielokrotni mistrzowie Polski i czołowe pary Europy, m.in. Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka - tańczący styl standardowy, oraz Marek Fiksa i Kinga Jurecka - tancerze latynoamerykańscy. Oprócz tańca towarzyskiego, Michał poznaje również inne techniki taneczne, takie jak: balet, hip-hop, broadway, jazz czy salsa.
Jedyne co nam pozostaje, to trzymać kciuki za utalentowanego opocznianina i życzyć dalszych sukcesów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (661) z dnia 12 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »