tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Roztańczony weekend

 
16 i 17 kwietnia nazwa Opoczno, za sprawą tancerzy ze Studia Tańca TICO, rozbrzmiewała w kilku zakątkach naszego kraju. Opocznianie znów pokazali się z jak najlepszej strony w Pruszkowie, Staszowie i Kielcach


Artur Kwapis i Marlena Stanek wywalczyli awans do klasy C, zajmując drugie miejsce na turnieju sportowego tańca towarzyskiego Mazovia Open w Pruszkowie. Już od najbliższych zawodów para trenująca na co dzień w Studio Tańca TICO będzie rywalizować oddzielnie w stylu standardowym i w stylu latynoamerykańskim, w kategorii powyżej 15 roku życia.
Na Dziecięcym Turnieju Tańca Cza?cza 2011 rozgrywanym w Kielcach, po raz pierwszy na tanecznych parkietach, pojawiły się nowe pary TICO, uczęszczające na zajęcia od niespełna pół roku! W grupie dzieci początkujących w kategorii wiekowej 7?10 lat pierwsze miejsce zdobyli Jakub Wołek i Maja Budzyńska. drugie miejsca w tej samej kategorii wytańczyli: Jan Kochanowski i Wiktoria Białecka, Jakub Wrona i Amelia Zdulska oraz Krzysztof Paduch i Daria Knop.
W grupie START powyżej 10 roku życia na najwyższym stopniu podium stanęli Kacper Budzyński i Olga Gorzałczyńska. Na drugim miejscu sklasyfikowani zostali: Jakub Milczarczyk i Paulina Wiktorowicz, Mikołaj Kowalczyk i Dagmara Olczak oraz Mateusz Zdulski i Weronika Milczarczyk.
W finale zawodów tanecznych o Puchar Właściciela Hut Szkła Tadeusza Wrześniaka w Staszowie wystąpili Maciej Olszewski i Aleksandra Dukat, zajmując po eliminacjach piąte miejsce w finale kategorii 10?, 11?latków, w klasie tanecznej E.
Już 30 kwietnia początkujące pary TICO wystartują na kolejnych zawodach tanecznych w Blachowni koło Częstochowy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (719) z dnia 22 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »