tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Rozminowywanie

 
Nadleśnictwo Opoczno ogłosiło zakaz wstępu do lasu z powodu rozpoznania i oczyszczania saperskiego terenu. Obowiązuje on od piątku, 23 listopada do odwołania

W związku z planowanym na 23 listopada rozpoczęciem prac rozpoznania i oczyszczenia saperskiego terenu w ramach realizowanego przez Lasy Państwowe projektu ?Rekultywacja na cele przyrodnicze terenów zdegradowanych, popoligonowych i powojskowych zarządzanych przez PGL LP? od 23 listopada wprowadzono okresowy zakaz wstępu do lasu na terenie leśnictw Januszewice i Sitowa. Na granicy lasu objętego zakazem wstępu, a w szczególności przy drogach i przejściach prowadzących do lasu, zostaną przez nadleśnictwo wywieszone tablice ostrzegawcze z napisem zakazu wstępu do lasu.
Projekt współfinansowany jest przez UE ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Głównym celem projektu jest przywrócenie powojskowym terenom zdegradowanym wartości przyrodniczych i użytkowych jak również likwidacja zagrożenia zdrowia i życia ludzkiego na terenach zarządzanych przez PGL LP. Prace saperskie w Nadleśnictwie Opoczno wykonywać będzie Cywilna Firma Saperska ?Dynamit? na podstawie umowy zawartej z nadleśnictwem. Jej zadaniem jest rozpoznanie i oczyszczenie saperskie terenów leśnych z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych (niewybuchy, niewypały) na łącznej powierzchni 52,83 ha. Do obowiązków firmy należy zgodne z przepisami zabezpieczenie terenu prac saperskich. Znalezione niewybuchy i niewypały przekazywane będą wojskowemu patrolowi saperskiemu z 25 BD w Tomaszowie Mazowieckim.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (803) z dnia 30 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »