tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Rozbudują i wyposażą

 
Znamy wykonawcę inwestycji w ZakościeluRys. południowej elewacji świetlicy OSP w ZakościeluOsiem podmiotów stanęło do przetargu na rozbudowę i wyposażenie budynku strażnicy OSP w Zakościelu. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła Firma Budowlana ?Es?Bud? Roberta Szyszkowskiego z Bielichy koło Radomia. Inwestycję, której celem jest zmiana sposobu użytkowania budynku z przeznaczeniem na świetlicę wiejską, zrealizuje za 152.590,90 zł.
Faktyczna wartość zadania jest więc znacznie niższa od kosztorysowej, dlatego gmina zaoszczędzi kolejne środki w budżecie. Poza tym 75% kosztów kwalifikowanych pokryje Unia Europejska w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013.
Zgodnie z zapisami specyfikacji, rozbudowa strażnicy nastąpi po zakończeniu niezbędnych prac rozbiórkowych. Roboty będą realizowane w technologii tradycyjnej.
Plany zakładają wykonanie prac ziemnych, fundamentów, ścian warstwowych ocieplonych styropianem, stropu z płyt gipsowych, podciągów i dachu, montażu stolarki okiennej, nowych drzwi i instalacji oraz robót wykończeniowych.
Na realizację inwestycji podradomska firma ma czas do 31 października. Dodajmy, że w przypadku strażnicy w Domasznie otwarcie ofert przetargowych nastąpi 2 maja.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 17 (772) z dnia 27 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »