tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
STUDNIE głębinowe, pogłębianie studni w kręgach, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 "RozPRACUJ to z biblioteką"

 
Rozpoczęła się realizacja szkoleń w ramach pilotażowego projektu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego pod hasłem


do którego z terenu województwa łódzkiego zakwalifikowały się 43 placówki. Celem projektu jest zmiana bibliotek publicznych w małych miejscowościach w centra aktywności lokalnej, w których osoby bezrobotne lub chcące zmienić pracę otrzymają profesjonalne wsparcie. Powstaną także trzyletnie plany działań bibliotek, które będą mogły być realizowane dzięki specjalnie przeznaczonym na to środkom finansowym (grantom). W efekcie biblioteki rozwiną swój własny model wsparcia dla osób poszukujących pracy. Ponadto placówki biblioteczne zostaną wyposażone w nowe komputery, laptopy, urządzenia wielofunkcyjne, z których użytkownicy będą korzystać nieodpłatnie. Realizacje projektu zostanie zakończona w lipcu 2014 r.
Projekt ?RozPRACUJ to z biblioteką? Polsko?Amerykańskiej Fundacji Wolności jest wspierany przez sieć Fundacji Społeczeństwa Otwartego (Open Society Foundations). Realizatorem Projektu jest FRSI.
Z powiatu opoczyńskiego w projekcie ?RozPRACUJ to z biblioteką? biorą udział bibliotekarze z: Gminnej Biblioteki Publicznej w Białaczowie oraz Biblioteki Samorządowej Miasta i Gminy w Drzewicy. Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat projektu, proszę o kontakt telefoniczny 42 663 03 38 (od 8.00 do 15.00).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (815) z dnia 22 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »