tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Rodzinny piknik w Zakościelu

 
W niedzielę, 27 czerwca przy remizie OSP w Zakościelu odbył się doroczny festyn połączony z otwarciem placu zabawNowy plac zabaw za strażnicą


Impreza rozpoczynająca wakacje odbywała się przy pięknej, słonecznej pogodzie. Nic dziwnego, że zgromadziła bardzo liczne grono dzieci i ich rodziców.
Dla najmłodszych przygotowano moc atrakcji. Występ artystyczny zaprezentowali artyści z Ośrodka Kultury Gminy i Miasta, którzy są częstymi gośćmi w Zakościelu. Tym razem dziewczęta z zespołu „Flowers girls” dały minirecital pn. „Śpiewam i tańczę”, natomiast Marta Szymańska z Piotrem Wolskim wykonali piosenki z repertuaru Maryli Rodowicz. Były oczywiście zabawy i konkursy przy muzyce, którą serwowali didżeje na czele z Jarkiem Tądrem.
Dużym powodzeniem cieszył się nowo powstały plac zabaw za strażnicą. – Zjeżdżalnie i huśtawki kupiła gmina, natomiast inne elementy takie jak piaskownice czy ławeczki wykonaliśmy własnym sumptem. Wokół pojawiły się także krzewy – mówi sołtys Jan Gmaj, główny organizator imprezy. W niedzielę miało miejsce oficjalne otwarcie obiektu, a w uroczystości wziął udział burmistrz Janusz Reszelewski.
Podczas pikniku nie zabrakło także grilla i poczęstunku. Na zakończenie w strażnicy OSP odbyła się dyskoteka dla dzieci i młodzieży.
Niedzielny festyn był pierwszą z kilku wakacyjnych imprez w Zakościelu. W planach na najbliższe tygodnie jest m.in. otwarcie parku niedaleko Drzewiczki oraz piłkarskie spotkanie po latach – mecz oldbojów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (677) z dnia 2 Lipca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »