tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

Kupię działkę budowlaną w Opocznie - ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Rodzinnie w Dębie

 
W niedzielę, 13 czerwca w Szkole Podstawowej w Dębie odbył się festyn środowiskowy pod hasłem „Rodzina to cały mój świat”. Przebieg imprezy uświadomił wszystkim uczestnikom jak ważna jest rodzina w życiu każdego człowieka i jakie znaczenie mają chwile spędzone w rodzinnym gronie

Impreza była współfinansowana ze środków Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. Uczestników festynu powitała dyrektorka szkoły Marzena Ciechańska, która życzyła wszystkim dobrej zabawy – zwłaszcza, że pogoda dopisała.
Ciekawy program artystyczny poświęcony rodzinie przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli. Był też pokaz tańca sportowego oraz wesołe scenki z życia rodziny. Wiele emocji wzbudził występ dzieci z oddziału przedszkolnego „Na ludową nutę” w przepięknych regionalnych strojach ludowych. Dla wielu miłym zaskoczeniem był koncert flażolecistów pod kierunkiem Jana Czerskiego. Po raz pierwszy w rodzinnej wsi z pięknym programem pełnym humoru wystąpiły panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Dęby.
Innych atrakcji też nie brakowało. Dzieci mogły rozegrać z rodzicami mecz piłki nożnej i pobawić się w wesołym miasteczku. Jeśli ktoś chciał poprawić swój wygląd mógł zrobić sobie kolorowy tatuaż i niecodzienną fryzurę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. A jak to na festynach bywa, zadbano również o posiłek zwłaszcza, że na świeżym powietrzu apetyty wszystkim dopisały. Impreza została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną w pamięci na długo.


Monika Skoneczna   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (676) z dnia 25 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »