tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Rockowo dla babci i dziadka

 
Uroczyście w Akademii Przedszkolaka

Dzień Babci i Dziadka to wspaniała okazja dla wszystkich wnuków, aby podziękować swoim dziadkom za ciepło i serce, które okazują im na co dzień. W piątek, 4 lutego taką okazję miały dzieci uczęszczające do Akademii Przedszkolaka w Opocznie. Z kolei zaproszeni goście mogli przekonać się o niezwykłych talentach artystycznych swoich wnucząt.
Uczestników powitały właścicielki Akademii Przedszkolaka Agnieszka Klimek i Maria Pawlik wspólnie z dyrektorem oświatowym Michałem Wolskim, składając gorące życzenia wszystkim przybyłym babciom i dziadkom. Później w roli głównej wystąpiły przedszkolaki, które w swoim pierwszym w życiu rockowym występie rozbawiły zebranych gości. Trzeba przyznać, że występ był porywający. Barwne przebrania, instrumenty muzyczne i niesamowity rockowy klimat sprawiły, że babcie i dziadkowie mieli wspaniałą okazję przenieść się na chwilę w świat swoich młodzieńczych lat. Tym bardziej, że po występie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Były konkursy w ubijaniu piany przez dziadków czy też wspólnego tańca z babcią na kawałku gazety.
Całą imprezę zakończyły życzenia, całuski, wręczenie własnoręcznie wykonanych prezentów jak również słodki poczęstunek. Program spotkania został przygotowany pod kierunkiem Agnieszki Klimek, Katarzyny Jaroszyńskiej, Katarzyny Konewki, Karoliny Bolek i Łukasza Mrozikowskiego.
Przedszkolaki zapowiedziały już kolejny występ, tym razem dla rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (709) z dnia 11 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »