Rek ratuje honor Kasztelana

Klasa okręgowa

W piątek, 11 listopada Kasztelan Żarnów grał swój ostatni mecz rundy jesiennej. Początek spotkania z Grabką Grabica nie był udany. Już po 10 minutach gry żarnowianie przegrywali dwiema bramkami. Po pół godzinie było 3:0 dla gospodarzy. W 35 minucie, po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, w dobrej sytuacji w polu bramkowym Grabki znalazł się Mateusz Rek, który technicznym lobem umieścił piłkę w siatce. Wynik 3:1 do przerwy był ostrzeżeniem dla zawodników Grabicy, że nie można lekceważyć przeciwnika i pozwalać mu na więcej.
Po przerwie gole strzelała już tylko Grabka. W 56 minucie na uderzenie po ziemi w długi róg zdecydował się Łukasz Król. Bramkarz Kasztelana, Piotr Śpiewak, popełnił prosty błąd i piłka znalazła się w siatce. Pięć minut przed końcem gospodarze strzelili bramkę na 5:1.
KS Poświętne grał na wyjeździe z Astorią i również przegrał, tyle że 0:1. To małe pocieszenie, bo punktów i tak nie zdobył.