Rafał na podium

III Jesienny Kros Przyjaźni Koluszkowsko-Brzezińskiej

Trzecią edycję Jesiennego Krosu rozegrano na bardzo malowniczej trasie w okolicach Koluszek obfitującej w liczne podbiegi. Rywalizacja przebiegała na dwóch dystansach - dla młodzieży był to dystans 2,5 km, dla pozostałych biegaczy 5 kilometrów.
W zawodach wystartowali biegacze ze Sławna. W biegu dla młodzieży bardzo dobrze spisał się uczeń Gimnazjum w Prymusowej Woli Rafał Broszczyk, który wywalczył trzecie miejsce pokonując trasę w czasie 9 minut i 50 sekund.
Bieg główny wygrał zawodnik gospodarzy Krzysztof Pietrzyk, który na pokonanie trasy potrzebował 17 minut i 36 sekund. Najlepiej z ekipy ze Sławna spisał się Marcin Filipczak, który z czasem 19 minut i 30 sekund wywalczył szóste miejsce. Na miejscu dziesiątym z czasem 21 minut 10 sekund został sklasyfikowany Sławomir Michoń. Na dalszym miejscu z czasem 25 minut i 20 sekund bieg ukończył Zdzisław Juźwik, który otrzymał nagrodę dla najstarszego uczestnika zawodów.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (643) z dnia 6 Listopada 2009r.