tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Rada w komplecie

 
Od czwartku, 28 kwietnia Rada Gminy i Miasta w Drzewicy kadencji 2010?2014 działa w pełnym, piętnastoosobowym składzie. Do Rady dołączyła Krystyna Swęd, która wygrała wybory uzupełniająceKrystyna Swęd odbiera zaświadczenie o wyborze na radną od przewodniczącego Komisji Wyborczej GiM Waldemara ZagdańskiegoJak wielokrotnie pisaliśmy, wybory uzupełniające w okręgu nr 2 zarządzono w związku ze śmiercią Andrzeja Dulnikiewicza. 20 marca mieszkańcy wybierali jednego radnego spośród czworga kandydatów. Największe poparcie uzyskała i mandat radnej zdobyła Krystyna Swęd z Komietu Wyborczego Wyborców Prawda i Praca, na którą zagłosowały 174 osoby.
Zaprzysiężenie nowej radnej odbyło się podczas czwartkowej sesji. Informację o wynikach wyborów zaprezentował przewodniczący Komisji Wyborczej Gminy i Miasta Waldemar Zagnański, a Krystyna Swęd odebrała zaświadczenie o wyborze na radną i złożyła uroczyste ślubowanie. Jak powiedziała, ma nadzieję na dobrą współpracę z Radą i burmistrzem. Spełnienia planów i owocnej działalności w samorządzie życzyła jej przewodnicząca Rady Maria Teresa Nowakowska.
Krystyna Swęd będzie pracować w dwóch komisjach ? inicjatyw gospodarczych, współpracy z zagranicą i komunalizacji oraz w komisji rolnictwa, leśnictwa, gospodarki żywnościowej i ochrony środowiska. Uchwałę w tej sprawie Rada przyjęła pod koniec sesji. W składach osobowych komisji zaszła jeszcze jedna zmiana. Marcin Tkaczyk, zwalniając miejsce dla nowej radnej, przeszedł z komisji rolnictwa do gospodarczej.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (721) z dnia 6 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »