XIV Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca i trenera ziemi opoczyńskiej w 2010 roku
ZAWODNICY
Łukasz Berc – piłka nożna, Ceramika Opoczno
Przemysław Bińkowski – piłka nożna, Ceramika Opoczno
Marceli Bogusławski – kolarstwo, LKK LUKS Sławno
Grzegorz Brzeski – piłka nożna, Opoka Opoczno i Sparta Ostrów
Bartosz Dębowski – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Dorota Gadomska – kręglarstwo, TKKF Ceemka Idzikowice
Jarosław Grabiwoda – podnoszenie ciężarów, LKS Opocznianka
Mateusz Grałek – piłka nożna, Woy Bukowiec Opoczyński
Łukasz Grzybek – piłka nożna, Ceramika Opoczno
Konrad Indrychowski – piłka nożna, Opoka Opoczno i Olimpia Wola Załężna
Norbert Jura – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Przemysław Kałwak – podnoszenie ciężarów, LKS Opocznianka
Grzegorz Kiljanek – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Mariusz Koćmin – piłka nożna, KS Paradyż
Marcin Kowalczyk – piłka nożna, Sparta Ostrów
Jacek Łukasik – piłka nożna, Ceramika Opoczno
Małgorzata Milczarek – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Marcin Mirecki – piłka nożna, Woy Bukowiec Opoczyński
Adam Natkański – podnoszenie ciężarów, LKS Opocznianka
Katarzyna Ordzińska – podnoszenie ciężarów, LKS Opocznianka
Kordian Pacierpnik – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Wojciech Pęczek – piłka nożna, KS Paradyż
Łukarz Pierzyński – piłka nożna, Woy Bukowiec Opoczyński
Michał Pluciński – podnoszenie ciężarów, LKS Opocznianka
Karolina Polinceusz – podnoszenie ciężarów, LKS Opocznianka
Agnieszka Rek – kolarstwo, LKK LUKS Sławno
Paweł Reszelewski – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Karol Sadliński – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Aleksandra Skowrońska – kolarstwo, LKK LUKS Sławno
Paweł Smolarski – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Damian Stanik – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Stanisław Starus – piłka nożna, Woy Bukowiec Opoczyński
Jerzy Strzelecki – szachy, LKS Opocznianka
Marta Turoboś – kolarstwo, LKK LUKS Sławno
Jacek Wojtarek – biegi długodystansowe, Agrobar Sitowa
Filip Woźniak – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Agata Ziółkowska – kolarstwo, LKK LUKS Sławno
Maria Ziółkowska – kolarstwo, LKK LUKS Sławno
TRENERZY
Włodzimierz Dębowski – kajakarstwo górskie, LKK Drzewica
Przemysław Gierczak – kolarstwo, LUKS Sławno
Andrzej Nasulewicz – piłka nożna, Sparta Ostrów
Andrzej Podlewski – podnoszenie ciężarów, LKS Opocznianka
Ryszard Pomykała – piłka nożna, Woy Bukowiec Opoczyński
Dariusz Rogulski – piłka nożna, Ceramika Opoczno
Tomasz Wiktorowicz – piłka nożna, Gerlach Drzewica
Artur Wojtal – piłka nożna, Ceramika Opoczno |