tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Przygotowania do sezonu

 
Piłka nożna

Pełną parą trwają przygotowania do nowego sezonu piłkarskiego. Beniaminek III ligi Ceramika Opoczno przygotowuje się na własnych obiektach. Tak jak zapowiadał po ubiegłym sezonie prezes klubu Dariusz Kosno w drużynie nie nastąpią większe zmiany. – Będziemy chcieli grać wychowankami oraz piłkarzami z naszego rejonu – powiedział.
Do drużyny wrócili Grzegorz Piechna po występach w Grecji i Tomasz Łopata z wypożyczenia do Pelikana Łowicz. Ceramika straciła utalentowanego Kacpra Rakowskiego , który pomyślnie przeszedł testy w drugoligowym Bałtyku Gdynia i będzie tam występował w nowym sezonie.
Zespół Ceramiki rozgrywa oczywiście spotkania sparingowe. W ostatnim okresie rozegrał trzy mecze na własnym boisku, które przegrał. Opocznianie przegrali z Włókniarzem Zelów 2:3. Kolejne spotkania Ceramika przegrała w sobotę. W pierwszym meczu uległa Warcie Działoszyn 3:6, w drugim meczu Woyowi Bukowiec Opoczyński 0:2.
Pierwszy mecz w III lidze „Cera” rozegra 14 sierpnia o godzinie 17.00 na własnym stadionie a jej rywalem będzie zespół Concordii Piotrków.

* * *
W IV lidze występować będą dwie nasze drużyny – Woy Bukowiec Opoczyński i KS Paradyż. W zespole Woya nastąpiła zmiana trenera. Drużynę poprowadzi ponownie Ryszard Pomykała.
Wzorem lat ubiegłych drużyna KS–u Paradyż przebywała na obozie sportowym w Dębicy. Obecnie piłkarze przygotowują się do sezonu na własnych obiektach.
Inauguracja rozgrywek nastąpi 14 sierpnia, niestety fani piłki nie będą mogli zobaczyć swoich zespołów u siebie, ponieważ oba zagrają mecze na wyjeździe. Woy zmierzy się z rezerwami ŁKS Łódź a KS Paradyż z MKP Zgierz.

* * *
O nadchodzącym sezonie myślą również działacze Sparty Ostrów, która awansowała do klasy okręgowej. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, klub nie otrzymał zgody OZPN–u na prowadzenie rozgrywek na boisku w Ostrowie z powodu braku szatni. Gdzie zagra Sparta, nadal nie wiadomo. Rozmowy trwają.
Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie ustalił terminy inauguracji rozgrywek rundy jesiennej w sezonie 2010/2011. Najwcześniej, w połowie sierpnia, ligowe zmagania rozpoczną piłkarze klasy okręgowej. Tydzień później wyznaczono start klasy A i klasy B.
Na początku sierpnia zostaną natomiast rozegrane spotkania I i II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego.
Oto terminy inauguracji sezonu:
Klasa okręgowa seniorów – 14–15 sierpnia
Klasa A seniorów – 21–22 sierpnia
Klasa B seniorów – 21–22 sierpnia
Grupy młodzieżowe – 28–29 sierpnia


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (682) z dnia 6 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »