Przebudzenie KS Paradyż

IV liga

Po kilku meczach bez punktów zespół KS Paradyż wreszcie wygrał, awansując o dwa miejsca w tabeli.
W meczu z Orłem Nieborów paradyżanie już po 25 minutach gry prowadzili 3:0 po bramkach Michała Bańczyka, Przemysława Bińkowskiego i Mariusza Koćmina. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza część spotkania.
Po przerwie gospodarze nie forsowali tempa i grali spokojnie. W 69 minucie goście zdobyli gola kontaktowego z rzutu karnego po zagraniu ręką obrońcy miejscowych. Na 4:1 dla Paradyża podwyższył wprowadzony na boisko w 77 minucie Arkadiusz Lenart, ustalając wynik meczu.
Po tym zwycięstwie KS Paradyż awansował na 10. miejsce w ligowej tabeli.

Wyniki 12. kolejki

KS Paradyż ? Orzeł Nieborów 4:1 (3:0)
Bramki dla Paradyża zdobyli: Michał Bańczyk, Przemysław Binkowski, Mariusz Koćmin, Arkadiusz Lenart.
KS Paradyż zagrał w składzie: Kamil Jędrzejewski, Michał Bańczyk, Krzysztof Łukasik, Damian Telus (35 Mateusz Śliwka), Bartłomiej Gambka (78 Arkadiusz Lenart), Wojciech Majewski, Sebastian Jura, Albert Kalinowski, Łukasz Berc, Przemysław Bińkowski (60 Łukasz Grzybek), Mariusz Koćmin. Trener Zbigniew Podsiębierski.

Pozostałe mecze
Zawisza Rzgów ? Polonia Piotrków Trybunalski 1:0 (0:0)
Ner Poddębice ? Włókniarz Moszczenica 2:1 (1:0)
LKS Rosanów ? PGE GKS II Bełchatów 0:4 (0:0)
Włókniarz Zelów ? Pilica Przedbórz 4:3 (3:1)
Zjednoczeni Stryków ? Mechanik Radomsko 4:1 (3:0)
Astoria Szczerców ? Warta Działoszyn 0:2 (0:1)
Piast Błaszki ? Zawisza Pajęczno 1:6 (0:4)
MKP Zgierz ? Widok Skierniewice 4:0 (0:0)

Terminarz
W meczu 13. kolejki, w sobotę, 11 października KS Paradyż zagra na wyjeździe z Pilicą Przedbórz. Początek spotkania o godz. 16.00.

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (900) z dnia 10 Października 2014r.