tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Przebudują strażnicę w Dąbrówce

 
Jest wykonawca kolejnej gminnej inwestycjiSzkic projektowy nowej elewacji strażnicy


Jak już pisaliśmy, w tym roku rozpocznie się remont strażnicy OSP w Dąbrówce. Celem inwestycji będzie przebudowa i rozbudowa budynku oraz zmiana sposobu jego użytkowania z przeznaczeniem na świetlicę wiejską. Remiza zostanie rozbudowana od strony południowej i zachodniej. Będzie ocieplona, na placu strażackim pojawią się ciągi komunikacyjne, w tym podjazd dla niepełnosprawnych.
W ubiegłym tygodniu poznaliśmy wykonawcę zadania. Została nim firma „Sław-Bud” Sławomir Strzałkowski z Jastrzębi koło Radomia, która przedstawiła najniższą cenę - 416.511 zł brutto. Dla porównania, najdroższa z dziewięciu złożonych ofert wynosiła 640 tys. zł.
Na sfinansowanie inwestycji gmina zaplanowała wcześniej ponad 700 tys. zł, dlatego w budżecie zostanie całkiem pokaźna kwota. Poza tym urząd otrzyma pieniądze z Unii Europejskiej w ramach Lokalnej Grupy Działania „Nad Drzewiczką”.
Podpisanie umowy z wykonawcą odbędzie się w piątek, 12 lutego. Firma wejdzie na plac budowy wiosną i do 30 września powinna zrealizować zakres robót obejmujący rozbiórkę, zalanie fundamentów, postawienie murów, stropu i dachu oraz montaż stolarki okiennej. Później przystąpi do dalszych prac konstrukcyjno-budowlanych a także wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, c.o. i wentylacyjnej.
Termin realizacji inwestycji upływa 30 lipca 2011 r. Po zakończeniu zadania już wszystkie strażnice w gminie będą przebudowane bądź zmodernizowane.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (657) z dnia 12 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »