tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Przełamać bariery na sportowo

 
W czwartek, 24 czerwca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Olszowcu (gm. Sławno) odbyła się II Powiatowa Spartakiada dla Osób Niepełnosprawnych.

W spartakiadzie udział wzięli uczestnicy WTZ–etów z Opoczna i Drzewicy, przedstawiciele GOPS–ów z Żarnowa, Paradyża i Mniszkowa, grupa amazonek z Opoczna oraz gospodarze z Olszowca. Wśród gości byli samorządowcy z powiatu i gminy Sławno a także przedstawiciele duchowieństwa.
Uroczystego otwarcia spartakiady dokonał przewodniczący Rady Gminy Sławno Bolesław Wiktorowicz, natomiast wszystkich zaproszonych sportowców i gości powitała prezes Stowarzyszenia Centrum Wspierania Inicjatyw Jolanta Kubiak.
Mimo trudnych warunków atmosferycznych – w czwartek lalo jak z cebra – udało się przeprowadzić większość zaplanowanych dyscyplin sportowych. Imprezę przeniesiono bowiem do budynku ŚDS.
Rywalizacja przebiegała w duchu fair play i stanowiła świetną okazję do zaprezentowania sportowych możliwości osób mniej sprawnych. Emocji nie brakowało, a radość i uśmiech na twarzach zawodników były najlepszą nagrodą dla organizatorów. Spartakiadzie towarzyszył gorący doping zaproszonych drużyn i gości.
Po ceremonii wręczenia nagród odbył się uroczysty obiad oraz grill, a po wszystkim wspólna zabawa taneczna pod przewodnictwem zespołu muzycznego Młode Wilki.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (677) z dnia 2 Lipca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »