tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Prezes wygrał zawody

 
Spławikowe mistrzostwa koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Drzewicy

W niedzielę, 30 maja drzewiccy wędkarze walczyli o mistrzostwo koła PZW w konkurencji spławikowej. Do rywalizacji przystąpiło szesnastu seniorów i jeden kadet.
Zawody rozegrano w dwóch trzygodzinnych turach na brzegu zalewu od strony Domu Wędkarza. O ostatecznej kolejności decydowały łączne wyniki obu serii. Ryby brały bardzo dobrze. Dość powiedzieć, że każdy z dwóch najlepszych seniorów wyjął z wody ponad pięć kilogramów ryb, głównie płoci.
Po zakończeniu wędkowania największe powody do radości miał prezes koła Józef Liwiński. Zdobył najwięcej punktów i tym samym został mistrzem. Drugie miejsce zajął Marian Zaraś, natomiast trzecie Marcin Starnawski. Czwarty był Leszek Milczarek, piąty Zbigniew Pluta a szósty Sylwester Rzeżnik. Adam Gąsiorowski zdobył tytuł mistrza koła w kategorii katedów.
Zawodnicy z trzech pierwszych miejsc odebrali puchary a najlepsza szóstka otrzymała dyplomy. Mistrzostwa zakończyły się ogniskiem z obowiązkowym pieczeniem kiełbasek.
A już w niedzielę, 6 czerwca koło PZW organizuje doroczne zawody z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w ramach Dni Drzewicy. Jak informuje prezes Liwiński, zainteresowanie jest bardzo duże, wędkarze zapraszają do udziału wszystkie chętne dzieci.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (673) z dnia 4 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »