tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Prezenty dla seniorów

 
Świąteczne wizyty w gminie Sławno

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia wójt gminy Sławno Tadeusz Wojciechowski oraz kierowniczka Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Iwona Włodarczyk odwiedzili mieszkańców gminy, którzy ukończyli 90 lat. Oprócz kart i stroików świątecznych wręczyli seniorom świąteczne upominki.
Delegacja z gminy odwiedziła: Bronisławę Korzyniowską i Elżbietę Benesiewicz z Kozenina, Wiktorię Dębowską z Owadowa, Jana Długosza, Bronisławę Melkę, Wacława Dębowskiego i Kazimierza Wiśniewskiego z Prymusowej Woli, Władysława Pawlika z Psar, Kazimierę Madej z Zachorzowa, Stanisławę Matyjaszkiewicz, Kazimierza Biernackiego i Romana Józefowskiego z Zachorzowa Kolonii, Juliannę Krawczyk i Bronisławę Dworak z Kunic, Szymona Kuletę z Gawron, Mariannę Płuciennik z Trojanowa, Antoninę Nowak i Józefę Wojtarek z Dąbrowki, Jana Marszałka z Ostrożnej, Juliannę Malinowską ze Sławna, Bronisławę Pawlik z Sepna Radoni, Anielę Pawlik z Olszowca, Annę Bezat z Olszewic, Janinę Wróblewską z Unewla, Annę Sobczyk i Stanisławę Karwat z Wygnanowa.
Wszystkie wizyty przebiegały w miłej i rodzinnej atmosferze. Goście życzyli seniorom wesołych świąt i jeszcze wielu lat życia w dobrym zdrowiu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 52 (703) z dnia 23 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »