tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Prawie gotowa

 

Dobiegają końca prace przy remoncie strażnicy OSP w Dąbrówce. Już wkrótce budynek będzie służył mieszkańcom Radzic jako świetlica wiejska.
Dotychczasowy budynek remizy strażackiej został całkowicie przebudowany i rozbudowany.
Wykonawca zadania, firma ?Sław?Bud? Sławomira Strzałkowskiego z Jastrzębi koło Radomia, weszła na plac budowy wiosną. Prace rozpoczęła od rozbiórki istniejącego budynku i zalania fundamentów. Następnie powstały mury, strop i dach. W stosunku do poprzedniego obiektu budynek rozbudowano od strony południowej i zachodniej. Zamontowano stolarkę okienną i wykonano niezbędne instalacje. Całość została również ocieplona. Na placu strażackim pojawiły się ciągi komunikacyjne, w tym podjazd dla niepełnosprawnych. Zakres inwestycji pozwoli zmienić sposób użytkowania budynku, który już wkrótce będzie służył mieszkańcom Radzic jako świetlica wiejska. Dodajmy, że to ostatnia z przebudowywanych strażnic w gminie ? wszystkie inne już zostały zmodernizowane.
Zgodnie z umową prace powinny się zakończyć do 30 lipca. Koszt inwestycji zamknie się kwotą 416.511 zł brutto. Część tej sumy pokryją środki unijne pozyskane w ramach Lokalnej Grupy Działania ?Nad Drzewiczką?.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 28 (731) z dnia 15 Lipca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »