tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Poznaj "Młodzież w Działaniu"

 

Osoby zaangażowane w pracę z młodzieżą - nauczyciele, pedagodzy, pracownicy ośrodków kultury, bibliotekarze, osoby działające w stowarzyszeniach, fundacjach, przedstawiciele grup nieformalnych młodzieży. To dla nich organizowane jest spotkanie informacyjne nt. programu ?Młodzież w Działaniu?. Jego celem jest wprowadzenie w podstawowe zasady, jakie w nim obowiązują ? niezbędnego minimum, aby zrozumieć założenia MwD.
W trakcie spotkania poruszone zostaną następujące kwestie: 1. Cele i priorytety programu ?Młodzież w działaniu? 2. Ogólne zasady formalne dotyczące poszczególnych działań w Programie 3. W jaki sposób zrealizować Międzynarodową Wymianę Młodzieży? 4. W jaki sposób zrealizować Inicjatywę Lokalną Młodzieży? 6. Ogólne zasady finansowania Wymian Międzynarodowych oraz Inicjatyw Lokalnych 7. Czym jest Eurodesk?
Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia o godz. 10.30. Dokładna informacja o miejscu zostanie wysłana do osób, które prześlą swoje zgłoszenia. Są one przyjmowane do 13 kwietnia pod adresem e?mail epodedworna@powiat?belchatowski.pl. Należy w nich podać: imię i nazwisko, organizację, rolę w organizacji.
Szczegółowe informacje udzielane są przez Joannę Jędrzejczak, e?mail: joanna.ferso@gmail.com, tel. 42 632 79 77.
Zainteresowanych zapoznaniem się z programem MwD przed szkoleniem odsyłamy na stronę www.mlodziez.org.pl.

Źródło: Eurodesk Polska


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (770) z dnia 13 Kwietnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »