tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Pożegnali i powitali

 Leokadia Wróbel była sołtysem Giełzowa przez kilka kadencji


Zakończona przed miesiącem kampania wyborcza w sołectwach gminy Drzewica stanowiła okazję do zorganizowania spotkania z nowo wybranymi sołtysami. Uroczystość odbyła się w czwartek, 24 lutego w sali konferencyjnej UGiM.
Osoby, które będą sprawować funkcje sołtysów w kadencji 2011–2015, odebrały gratulacje od burmistrza Janusza Reszelewskiego, wiceburmistrza Edwarda Podkowińskiego, sekretarz gminy Jolanty Starus i skarbniczki Ireny Jóźwickiej. Otrzymały także teczki na dokumenty.
Dodajmy, że w tej grupie było siedmioro sołtysów wybranych przez mieszkańców po raz pierwszy: Danuta Jaciubek z Brzuzy, Eugeniusz Wrzesień z Brzustowca, Zenon Jędrzejczak z Giełzowa, Piotr Mada z Jelni, Jarosław Miązek z Radzic Małych, Stefan Pabijanek z Trzebiny i Mieczysław Dziurzyński z Zakościela
Na uroczystość zaproszono również byłych sołtysów. Marianowi Jaciubkowi (Brzuza), Zenobii Michórskiej (Brzustowiec), Leokadii Wróbel (Giełzów), Stanisławowi Jaciubkowi (Jelnia), Janowi Klimkowi (Radzice Małe) i Janowi Gmajowi (Zakościele) przedstawiciele gminy wręczyli listy z podziękowaniami za współpracę oraz zegarki.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 9 (712) z dnia 4 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »