tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Powtórka z rozrywki

 
W niedzielę, 17 marca odbyły się II Opoczyńskie Targi Ślubne. Podobnie jak w ubiegłym roku, cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. Podczas tegorocznego przedsięwzięcia stoiska trzydziestu wystawców zwiedziło ponad sześćset osób. Nad targami patronat medialny sprawował Tygodnik Opoczyński


Organizatorzy przedsięwzięcia obawiali się, że ze względu na niesprzyjającą rodzinnym spacerom pogodę, w tym roku Targi Ślubne nie będą się cieszyć tak dużą popularnością, jak ubiegłoroczne. Szybko jednak przekonali się, że ich przypuszczenia nie miały odzwierciedlenia w rzeczywistości. Śmiało można powiedzieć, że II Opoczyńskie Targi Ślubne były godną powtórką z zeszłorocznej rozrywki.
17 marca w Hotelu Park zgromadziło się ponad sześciuset zwiedzających, wśród których prym wiedli narzeczeni, planujący w najbliższym czasie zawrzeć związek małżeński. Nie zabrakło jednak także rodziców, chcących doradzić swoim dzieciom zakup sukienki lub garnituru do ślubu oraz wielu innych opocznian i przyjezdnych gości, pragnących po prostu spędzić miło czas i poznać najnowsze trendy ślubne.
Podczas zwiedzania stoisk firm promujących swoje produkty i usługi można było skosztować wielu pyszności, których nie powinno zabraknąć na żadnym weselnym stole. Organizatorzy przedsięwzięcia przygotowali dla swych gości zimną płytę z przekąskami. Swoje produkty oferowali barmani oraz dostawcy alkoholi. Styliści opoczyńskich salonów piękności zadbali o to, by każda przyszła panna młoda poczuła się wyjątkowo. Poprzez nowoczesne fryzury i makijaże wydobyli z każdej z pań poddającej się metamorfozie to, co najpiękniejsze. Można było wybrać wiązankę ślubną dla siebie oraz świadkowej, a także gustowną bieliznę. Oczywiście najbardziej obleganym punktem przez przyszłe panny młode było stoisko z sukniami ślubnymi. Ekspertka, obsługująca wystawę, służyła cennymi radami, pomagając w wyborze tej najważniejszej sukienki. Wybór był naprawdę duży: od długich po krótkie, od gładkich po falbaniaste, na ramiączkach po te bardziej odkryte. Mamy i przyszłe teściowe oraz świadkowe mogły dokonać wyboru sukni wieczorowych spośród wielu najnowszych fasonów.
Poza ucztą dla ciała na targach można było doświadczyć także uczty dla ducha. O dobrą zabawę zadbały kapele weselne, które prezentowały odwiedzającym hity z czołówek list przebojów. Przyszłe młode pary mogły dokonać także wyboru fasonu obrączek oraz fotografa i filmowca, by uwiecznić ten najpiękniejszy dla nich dzień w życiu. Można było wybierać spośród licznych propozycji, w zależności od potrzeby i zasobu portfela, a także zdecydować, czy zdjęcia ślubne chce się otrzymać na płycie, w tradycyjnym albumie, czy w innowacyjnej fotoksiążce. Zainteresowanie zwiedzających wzbudzała także fotobudka, do której wystarczyło wejść aby po chwili odebrać wydrukowane fotografie.
Jeśli przyszła młoda para nie miała do tej pory pomysłu na prezent dla rodziców, który wręczy im podczas wesela wraz z podziękowaniami za trud włożony w wychowanie i organizację przyjęcia, w trakcie trwania tegorocznych Targów była możliwość dokonania takiego wyboru. Młodzi mogli przebierać spośród fantazyjnie ułożonych ręczników, bukietów z cukierków oraz kryształowej biżuterii.
W tym roku, mimo że pogoda temu nie sprzyjała, była także możliwość przejażdżki baśniową karetą, a ci, którzy cenią sobie klasyczne limuzyny mogli wybrać wśród różnych modeli swój wymarzony ślubny pojazd.
Pokazy mody, fryzur i dodatków zgromadziły w auli wielu zainteresowanych. Blok pokazowy poprowadził Marcin Mościński z grupy didżejskiej "Marmatt". Obecni na sali mieli okazję oglądać pokaz najnowszych trendów, zarówno sukien, garniturów, jak i kreacji wieczorowych z udziałem modelek +50. Image modeli kreowali przedstawiciele punktów kosmetycznych, fryzjerskich i dekoratorskich. Te wszystkie elementy łączyły się w idealną całość i zaważyły o sukcesie występu. Pokaz mody umilał odwiedzającym targi zespół weselny "Ma Sens" z Końskich, który przygotował dla gości przerywnik muzyczny składający się ze znanych i lubianych przebojów. Atrakcją był również pokaz baniek mydlanych, które w mig wypełniły całą salę i wzbudziły zachwyt wśród obecnych. Na parkiecie, pomiędzy kolejnymi wyjściami modeli, odwiedzającym pokazali się tomaszowscy tancerze, prezentujący swoje dokonania w wielu tańcach i układach tanecznych.
Bez wątpienia największy zachwyt publiczności wzbudził nowatorski pokaz umiejętności barmańskich, zaprezentowany przez duet "Barmans Flairs". Panowie dali kilkunastominutowy popis z udziałem wirujących w powietrzu płonących butelek i shakerów, którymi barmani przygotowywali kolorowe cocktaile i drinki. Taki występ z pewnością rozkręciłby każdy wieczór panieński oraz udoskonaliłby przyjęcie weselne.
Wraz ze zbliżającym się końcem imprezy nadszedł czas na rozstrzygnięcie licznych konkursów, w których goście mieli okazję wziąć udział. Konferansjer Marcin Mościński i organizatorka imprezy Mariola Gielec rozdysponowali wiele cennych upominków i rabatów, łącznie 23 nagrody. Najcenniejszą spośród nich, rabat w wysokości 1000 złotych na zakup sukni ślubnej w jednym z opoczyńskich salonów mody, otrzymała Aleksandra Bartyzel, której nagroda z pewnością się przyda, ponieważ ma narzeczonego, nie wybrała jednak jeszcze kreacji, w której stanie na ślubnym kobiercu.
Wśród innych, cennych gratisów rozlosowanych w tym roku wśród zwiedzających znalazły się m.in.: 1000 zł na przejazd do ślubu karetą, dwa ślubne garnitury, rabat na suknię wieczorową, komplet bielizny, makijaż ślubny, bony rabatowe na usługi foto?wideo, gratisowe sesje narzeczeńskie i plenerowe, przebojowy trunek w wykonaniu barmanów, komplet biżuterii, wiązanka ślubna, nocleg z kolacją w Hotelu Park oraz liczne rabaty na dekorację sali weselnej, zakup zaproszeń, wynajęcie kapeli oraz pokaz baniek mydlanych. Każdy, kto w dniu trwania Targów podpisał umowę z danym wystawcą, otrzymywał od niego atrakcyjny rabat. Jednym słowem: gdy ktoś planuje w najbliższym czasie stanąć na ślubnym kobiercu, na pewno warto było wziąć udział zarówno w przedsięwzięciu, jak i w losowaniu nagród i rabatów.
Organizatorzy II Opoczyńskich Targów Ślubnych włożyli wiele starań, by impreza odbyła się na wysokim poziomie, wszystko zostało przygotowane i zapięte na ostatni guzik. Nie brakowało cateringu oraz darmowej kawy i herbaty, co jest rzadkością na tego typu imprezach. Wystawcy również byli zadowoleni, bowiem gościli naprawdę wielu odwiedzających, a dużo stoisk było wręcz obleganych przez zainteresowanych. Wystawcy już następnego dnia po Targach dostrzegli, jak wiele zyskali dzięki udziałowi w przedsięwzięciu.
Przykłady fotografii ślubnychPokaz sprawności barmanów
Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (819) z dnia 22 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »