tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Powstanie album

 
Apel z Muzeum

Zwracamy się z prośbą do wszystkich przyjaciół Opoczna i tym, którym historia i współczesność nie są obojętne. Chcemy w roku 700-lecia urodzin króla Kazimierza Wielkiego, największego dobroczyńcy tego miasta, wydać album, ukazujący „Opoczno i opocznian w dawnej fotografii”. Każdego kto posiada w swoich rodzinnych zbiorach fotografie przedstawiające mieszkańców Opoczna, ciekawe miejsca, wydarzenia i chciałby podzielić się tymi cennymi rodzinnymi zbiorami, zapraszamy do wspólnego przedsięwzięcia. Z inicjatywy kilku osób powstaje wydawnictwo albumowe, które ma ukazać interesujące zdjęcia związane z tym miastem. Album pomoże ocalić od zapomnienia tak cenną wszystkim nam historię Opoczna i jego mieszkańców.
Liczymy na Państwa życzliwość i współpracę. Wszystkie fotografie po skanowaniu i obróbce wrócą do Państwa. Każde ze zdjęć będzie opisane. Warto, by pamięć o naszych przodkach przetrwała kolejne pokolenia, a często zapomniane fotografie pokazały jak zmieniało się nasze miasto poprzez lata. Prosimy o włączenie się w tę ciekawą inicjatywę.
Opisane zdjęcia należy składać w Muzeum Regionalnym w godzinach pracy placówki (pon.- pt. 7.30-15.00, wt. 7.30-16.00, sobota 10.00-16.00), tel. 44 755 23 19
Z poważaniem
Komitet redakcyjny: Bożena Świątek-Mazur, Robert Kowalski, Edward Zagdański, Jan Siempiński, Tomasz Łuczkowski


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »