tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Poszukiwana oszustka

 


Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją KPP w Tomaszowie Mazowieckim prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa dokonanego przez nieustaloną do chwili obecnej kobietę posługującą się nazwiskiem Ola Witczak.
W czwartek, 14 stycznia, w jednym ze sklepów z tekstyliami w Opocznie, kobieta, pod pozorem zamówienia usługi uszycia obrusów i pokrowców na krzesła, wyłudziła od właścicieli sklepu 900 złotych. Podała, że jest pracownicą jednego z tomaszowskich sklepów z tkaninami i że chce, aby obrusy i pokrowce były uszyte z materiału zakupionego w jej sklepie. Właściciel, zainteresowany przyjęciem zlecenia, wysłał swojego znajomego, aby razem z ?klientką? pojechał do Tomaszowa zakupić tkaninę. Przekazał na ten cel pieniądze w kwocie 900 zł. Po przybyciu na miejsce, przed jednym z tomaszowskich domów handlowych, mężczyzna przekazał kobiecie pieniądze, aby zakupiła wybrany materiał, a sam czekał na nią przed magazynem. Ola Witczak więcej się nie pojawiła, a w samym sklepie, do którego miała wejść, nikt jej nie widział.
Oszustka ma około 65 lat, 170 cm wzrostu i waży około 70 kg. Jest średniej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru blond z balejażem koloru platynowego, mocno wystrzyżone z lewej strony i zaczesane na prawą stronę. Ubrana była w kurtkę ortalionową puchową przeszywaną w poziome pasy sięgającą do połowy uda, koloru kawy z mlekiem, szal koloru beżowego typu ?komin?, kozaki koloru beżowego sięgające do połowy łydki i okulary w grubych czarnych oprawkach. Charakterystyczny brak zęba ? jedynki lub dwójki w górnej szczęce. Policja apeluje do osób, które widziały wspomnianą osobę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawczyni, prosząc o kontakt pod numerem telefonu 44 726 10 00 lub 997.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (815) z dnia 22 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »